جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27057
  تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1392 9:38
  تعداد بازدید : 542

  بر اساس مصوب مجلس،

  مالیات حقوق کارکنان شرکت های واگذار شده بر اساس نرخ مالیاتی قبل از واگذاری محاسبه می شود

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به بندهای درآمدی لایحه بودجه سال 92، مصوب کردند که مالیات حقوق تمامی کارکنان شرکت های واگذار شده (سهام کنترلی) در طول سال واگذاری بر اساس نرخ مالیاتی قبل از واگذاری محاسبه و پرداخت می شود.

  32-6.jpg

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به بندهای درآمدی لایحه بودجه سال 92، مصوب کردند که مالیات حقوق تمامی کارکنان شرکت‌های واگذار شده (سهام کنترلی) در طول سال واگذاری بر اساس نرخ مالیاتی قبل از واگذاری محاسبه و پرداخت می‌شود.

   

  به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد یک بند پیشنهاد حذف نیز مطرح شد که مورد موافقت قرار نگرفت.

   

  همچنین نمایندگان در ادامه رسیدگی به بندهای درآمدی لایحه بودجه به دولت و دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده 5 قانون محاسبات عمومی کشور مصوب 1366 اجازه دادند که در صورت آغاز عملیات اجرایی احکام مرتبط با واگذاری و یا فروش اموال در اجرای این قانون و قوانین بودجه سنواتی قبل که تا پایان سال مذکور به انجام نرسیده است اقدامات لازم جهت تکمیل عملیات اجرایی را طی سال 92 به انجام برسانند.

   

  بر اساس این گزارش، همچنین مصوب شد که صددرصد وجوه واریزی از محل اعتبارات ردیف‌های متفرقه مربوطه که در این قانون پیش‌بینی شده است با تصویب هیات وزیران، حسب مورد در اختیار دستگاه اجرایی ملی یا استانی ذیربط قرار می‌گیرد تا صرف اجرا و ایفای تعهدات طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای نیمه تمام مصوب شود.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما



  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
50