جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56225
  تاریخ انتشار : 1 مرداد 1393 12:38
  تعداد بازدید : 561

  معاون ستاد دیه کشور اعلام کرد

  وجود بیش از 7 هزار زندانی جرائم غیرعمد در کشور

  معاون ستاد دیه کشور گفت: در حال حاضر 7 هزار و 800 زندانی جرائم غیرعمد در کشور وجود دارد که برای آزادسازی این زندانیان نیازمند 435 میلیارد تومان اعتبار هستیم.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، محمدعلی ساری شب گذشته در جشن گلریزین آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد خراسان جنوبی گفت: طی پنج سال گذشته حدود یک هزار جش گلریزان در کشور برگزار شده که در این جشن ها بیش از 76 میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد جمع آوری شده است.

  وی ادامه داد: سال گذشته 65 درصد شاکیان جرائم غیرعمد در سطح کشور گذشت کرده اند که این میزان 5 هزار و 349 میلیارد است.

  معاون ستاد دیه کشور گفت: سال گذشته 7 هزار و 735 زندانی جرائم غیرعمد در کشور وجود داشت که از این تعداد 205 نفر زن و 7 هزار و 530 نفر مرد بوده است.

  ساری با اشاره به اینکه قبل از اجباری شدن بیمه شخص ثالث روزی 55 نفر ورودی جرائم غیرعمد به دلیل تصادف به زندان ها بود، تصریح کرد: با اجباری شدن بیمه شخص ثالث ورودی زندان ها روزی دو نفر است و باید تمام تلاش خود را برای کاهش این آمار بکنیم.

  وی اظهار کرد: ایران رتبه دوم تصادفات را در دنیا دارد و حوادث جاده ای در ایران دومین عامل مرگ و میر بعد از بیماری های قلبی و عروقی است.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
25