جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56322
  تاریخ انتشار : 4 مرداد 1393 12:41
  تعداد بازدید : 454

  تغییر رییس کل دادگستری کرمان

  رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: روسای کل دادگستری ها معمولا پس از پایان یک دوره پنج ساله مدیریتی جابه جا می شوند و این تصمیم جابه جایی از اختیارات رئیس محترم قوه قضاییه است.

  حجت الاسلام والمسلمین علی توکلی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کویر، اظهار کرد: در پایان پنج سال فعالیت روسای کل دادگستری عموماً دو نوع تصمیم گیری صورت می پذیرد، یا می توانند به دیوان عالی کشور بروند یا به استان دیگر برای ریاست دادگستری که این هم به انتخاب خود آنهاست و حتی می توانند در استانی که پنج سال مدیر بوده اند، در هر پست و سمتی که بخواهند بمانند و خدمت کنند، زیرا قضات را نمی توان بدون تمایل آنها جابه جا کرد.

  نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان اعلام کرد: علیرغم پیشنهاد از سوی قوه قضائیه مبنی بر عضویت در دیوان عالی کشور یا مدیریت استان دیگر، به جهت مشکلات شخصی و انس چندین ساله با مردم کرمان، تصمیم گرفته ام در کرمان ادامه فعالیت دهم.

  وی درباره ادامه فعالیت کاری خود در استان کرمان گفت: با ادامه کار قضایی خود در دادگستری به جهت اینکه زمینه خدمت برای رئیس کل بعدی فراهم تر شود، موافق نبودم لذا پیشنهاد کردم تا به سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بروم و در آنجا به کار اصلی خود که قضاوت است بپردازم.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
44