جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56334
  تاریخ انتشار : 4 مرداد 1393 13:0
  تعداد بازدید : 446

  رییس سازمان بسیج حقوقدانان استان گیلان؛

  برگزاری نمایشگاه اثرات مخرب استفاده از ماهواره در مراکز قضایی و حقوقی

  رییس سازمان بسیج حقوقدانان استان گیلان گفت: نمایشگاه اثرات مخرب استفاده از ماهواره در مراکز قضایی و حقوقی استان برگزار می شود.

  ابوطالب اصغری در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گیلان، ضمن اعلام این مطلب، اظهار کرد: در حال حاضر دشمنان قسم خورده نظام اسلامی یک جنگ تمام عیار رسانه ای را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده اند که ماهواره یکی از آن هاست.

  وی تصریح کرد: استفاده از برنامه های ماهواره ای که دشمن با هجمه به دین، ارزش ها، فرهنگ جامعه و سست کردن بنیان های خانواده و گرفتن غیرت دینی و ترویج مفاسد اجتماعی و اخلاقی و اشاعه فحشاء و بی بند و باری در میان اجتماع و شهروندان است را می توان به حالتی تشبیه کرد که با پنبه سر انسان را ببرند.

  رییس سازمان بسیج حقوقدانان استان گیلان ادامه داد: در این راهبرد جدید دشمن برای مقابله با نظام اسلامی مولفه های تغییر ارزش ها و باورهای دینی شهروندان و به نوعی استحاله فرهنگی و در نهایت از هم پاشیدن کانون گرم خانواده ها را با استفاده از ابزاری به نام ماهواره که امروز از آن به نام دجالواره یاد می شود، دنبال می کند.

  اصغری با بیان اینکه هر یک از آحاد شهروندان و نهادها و سازمان ها در مقابله با این هجمه باید اقداماتی را انجام دهند، گفت: سازمان بسیج حقوقدانان استان گیلان به جهت آگاهی بخشی و بصیرت به جامعه هدف در نظر دارد علاوه بر برگزاری نشست های روشنگری، آسیب های ماهواره را در انجمن های شجره طیبه صالحین بسیج و در قالب پوسترها و بروشورهایی در معرض دید شهروندان قرار دهد تا سهم هرچند کوچکی در مقابله با هجوم این پدیده داشته باشیم.

  وی با اشاره به حاکم بودن قانون ممنوعیت بکارگیری تجهیزات دریافت از ماهواره ابراز امیدواری کرد که نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به تجدیدنظر و اصلاح و تشدید مجازات استفاده کنندگان و نصابان و فروشندگان و قاچاقچیان تجهیزات ماهواره ای در جهت مبارزه قاطع با این پدیده اقدام انقلابی به عمل آورند.





  نظر شما



  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
57